Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3090093
10312
521
Göldner Tibor (1929-), 2 db grafika egy lapon: Nyár és Bárkák-halászok, 1981. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 22x11 és 16x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3485827
10313
521
Göldner Tibor (1929-2013): Ködös téli Sugovica (Baja), 1983. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 33,5×48 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3506573
10314
521
Gönczi Béla (1934-): 5 db tanulmányrajz. Ceruza, papír, egyik jelzett, 20,5x15 és 30x21 cm közötti méretekben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3505251
10315
521
Gönczi Béla (1934-): Ember ember ellen (lovaspárbaj). Tus, papír. Jelzett. 11x20 cm, paszpartuban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3505910
10316
521
Gönczi Béla (1934-): Faluvége, 1960. Rézkarc, papír, jelzett, 20×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3505264
10317
521
Gönczi Béla (1934-): Jónás imája. Nyomat, papír. Jelzett. Számozott (2/7). 24x15 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3505888
10318
521
Gönczi Béla (1934-): Ózd, 1969. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán "próbanyomat VI." bélyegzéssel. 20×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3493304
10319
521
Gönczi Béla (1934-): Simonyi József, "a legvitézebb huszár", 1987. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. 29×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3505168
10320
521
Gönczi Béla (1934-): Szatta (Vas megye), 1978. Akvarell, papír. Jelzett. 29x41 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3505166
10321
521
Gönczi Béla (1934-): Szigliget, 1982. Akvarell, papír. Jelzett. 28,5x38 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3505231
10322
521
Gönczi Béla (1934-): Telekfalva. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3050442
10323
521
17000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/30), 42x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események