Ferenczy Valér (1885-1954): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 75,5x104 cm. Apró sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Menyhárt Tamás Menyus (1966-): Kavargás (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
D. Némethy Miklós (1880-?): Dévajkodók, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Nagy Balogh János Egyesület korabeli raglapjával. Fakeretben. 85x70 cm
Holló László (1887-1976): Szekér öszvérekkel, 1955. Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Déri Múzeum eredetiségigazolásával 1995-ből. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x29 cm
Kassák Lajos (1887-1967): Olvasni (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17