Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. 55x68 cm
10072.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Ferenczy Valér (1885-1954): Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. 75,5x104 cm. Apró sérülésekkel. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10073.

Licitálható
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
Erich Buchholz (1891-1972): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül), 1921-1971. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (75/75). 31x35,5 cm
10074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Menyhárt Tamás Menyus (1966-): Kavargás (cím nélkül). Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10075.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
J. Fehér Kató (1897-): Dinnyés csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm
10076.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Faragó Ágnes (1951-): Városkép, 2019. Akril, farost, jelzett a hátoldalán. 75x31 cm
10077.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
D. Némethy Miklós (1880-?): Dévajkodók, 1934. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán Nagy Balogh János Egyesület korabeli raglapjával. Fakeretben. 85x70 cm
10078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Holló László (1887-1976): Szekér öszvérekkel, 1955. Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Déri Múzeum eredetiségigazolásával 1995-ből. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 20x29 cm
10079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, (1890-1971): Virágok, 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán korabeli töredékes Műcsarnok, Bp. kiállítási raglappal. 60×50 cm. Üvegezett, sérült fakeretben.
10080.

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
Némethy Györgyi, XX. sz. első fele: Virágzó park. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x50 cm
10081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Kocsis Lénárd (1958-): Hölgyhódítás. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív fakeretben, 24x18 cm
10082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Kassák Lajos (1887-1967): Olvasni (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10083.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események