Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Várnagy Ildikó (1944-): József Attila töredékek. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (60/15). Üvegezett fakeretben. 29x25,5 cm
10060.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Szabó Vladimir (1905-1991): Hidi vásár. Rézkarc, papír, jelzett. 13,5x17,5 cm
10061.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Ruzicskay György (1896-1993), 2 db rajz: Párizsi éjszaka és ilyen vagyok, ilyen. Szén, papír, egyik (utóbbi) jelzett, 20,5x13,5 cm
10062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Kopasz Tamás (1958-): Reneszánsz. Litográfia, papír, jelzett. Művészpéldány EA 10/3 számozással. 41,5x32 cm
10063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Vén Zoltán (1941-): Ariadné álma. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat, 64x49 cm
10064.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Mikes István József (1936-1983): Festő az udvaron, 1960-as évek. Akvarell, karton. Jelzett. 35×27 cm
10065.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Csikós Tibor (1957-): Cím nélkül I., 1995. Linómetszet, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. d: 40 cm.
10066.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Akrobata, 1958. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 61x51 cm
10067.

Licitálható
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
514,91
593,75
Minimális ajánlat:
190 000 Ft
190 000 220 000 260 000
Kádár Béla (1877-1956): Labirintus. Tus, papír, jelezve jobbra fent, üvegezett fakeretben, 14x19 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 14x19 cm.
10068.

Licitálható
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25
Minimális ajánlat:
170 000 Ft
170 000 200 000 220 000
Kádár Béla (1877-1956): Női akt tájban. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 12x10 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 12x10 cm.
10069.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
150 000 Ft
150 000 180 000 200 000
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×40 cm.
10070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Koppány Attila (1947-): Alapkő, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm. Fakeretben.
10071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események