Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/80), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm.
Bartos Endre (1930-2006): Erdőrészlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 115x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Bartos Endre (1930-2006): Női portré. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Jakuba János (1909-1974): Asztal mellett. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és Műcsarnok töredékes raglapjával, fakeretben, 80x60 cm.
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Geometrikus alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 36x27,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, damaged. 36x27,5 cm
Schéner Mihály (1923-2009): Karácsony előtti invokáció katedrális építésre (cím nélkül), 11980. Filctoll, golyóstoll papír. Jelzett. Schéner Mihály autográf verses soraival és ajánlásával. Békéscsabai Jókai Színház plakátján. Hajtásnyomokkal. Lapszéli néhány kevés apró folttal és részben javított kisebb szakadásokkal. 84x59 cm
Félegyházi László (1907-1986): Diáklány, 1967. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával, üvegezett fakeretben, 69×49 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17