Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/80), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm.
10000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Bartos Endre (1930-2006): Erdőrészlet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 115x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Bartos Endre (1930-2006): Női portré. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Bartos Galéria Kkt. által kiállított Certificate of Original bizonylattal. Fakeretben. 100x75 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
10003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000
Gulyás Dénes (1927-2003): Csokor, 1992. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív, sérült fakeretben, 80×60 cm
10004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
Gergely Imre (1868-1957): Virágpiac. Olaj, fa. Jelezve balra lent. 35,5×25 cm.
10005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Jakuba János (1909-1974): Asztal mellett. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és Műcsarnok töredékes raglapjával, fakeretben, 80x60 cm.
10006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Kántor Lajos (1922-2013): Csendélet Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, fakeretben, 50x70 cm.
10007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Vlagyimir Lebedev (1891-1967): Geometrikus alak. Tus, vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. Sérült, foltos. 36x27,5 cm / Vladimir Lebedev (1891-1967), Russian avantgarde painter: Figure. Ink and mixed technique on paper, unsigned, damaged. 36x27,5 cm
10008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Véra Cardot, Steiner Vera (1920-2003): Les oiseaux. Vegyes technika, papír, jelzett. 56,5x38,5 cm
10009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Schéner Mihály (1923-2009): Karácsony előtti invokáció katedrális építésre (cím nélkül), 11980. Filctoll, golyóstoll papír. Jelzett. Schéner Mihály autográf verses soraival és ajánlásával. Békéscsabai Jókai Színház plakátján. Hajtásnyomokkal. Lapszéli néhány kevés apró folttal és részben javított kisebb szakadásokkal. 84x59 cm
10010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Félegyházi László (1907-1986): Diáklány, 1967. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent, hátoldalán debreceni Kortárs Galéria raglapjával, üvegezett fakeretben, 69×49 cm
10011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események