Wagner János (1936-2022): Női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Egészen apró felületi sérülésekkel (festákhiánnyal). Dekoratív, éleinél kissé sérült fakeretben. 50×50 cm
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül). Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra középen. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17