Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Molnár Attila (1978-2019): Női akt (cím nélkül), 2014. Olaj, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 30x21 cm.
10024.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Dobesch Máté (1978-): Árgyélus és Tündérszép Ilona. Litográfia, papír, jelzett, 5/7 számozással. 40x29 cm
10025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).  KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10026.

Csóka László (1967-): Ébredés színjátéka, 2025. Olaj, vászon, jelezve balra lent: Csóka 25. 120x90 cm. Kiállítva: Fejér Vármegyei Képzőművészek V. Nyári Tárlata, Velencei Tavi Galéria, Gárdony, 2025. Reprodukálva a tárlat katalógusában (oldalszám nélkül).

KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!

Licitálható
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
352,30
406,25
Minimális ajánlat:
130 000 Ft
130 000 150 000 180 000
Megyer Meyer Antal (1883-1948): Árpádházi szentek. Tempera, papír, fára kasírozva, jelezve középen lent. 4 db üvegezett medalion ereklyével. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 60x79,5 cm.
10027.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50
Minimális ajánlat:
100 000 Ft
100 000 120 000 140 000
Wagner János (1936-2022): Női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Egészen apró felületi sérülésekkel (festákhiánnyal). Dekoratív, éleinél kissé sérült fakeretben. 50×50 cm
10028.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Ábrahám Rafael (1929-2014): Aranykancsó, 1994. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Fakeretben. 70x50 cm
10029.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Lisztay József (1927-ben Nagybányán működött): Nagybányai részlet a református templommal. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, faragott, üvegezett fakeretben. 46x34,5 cm
10030.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
Kádár György (1912-2002): 10 női akt rajz. Tus, papír. Mindegyik jelzett. 23×16 és 32x25 cm körüli méretekben.
10031.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Beöthy-Steiner Anna (1902-1985): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett. Lapszéli apró foltokkal. 24x18 cm.
10032.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Benyovszky István (1898-1969): Lovaskatona a vízparton. Pasztell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 82×68 cm
10033.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Kiss Elek (1938-1995): Színes kép (cím nélkül). Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve jobbra középen. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben. 80x110 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10034.

Licitálható
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50
Minimális ajánlat:
60 000 Ft
60 000 70 000 80 000
Deák János (1928-2018): Fernezelyi napsütés (Máramaros, Erdély). Vegyes technika, karton. Jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, 47,5x53,5 cm
10035.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események