Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Meggyes László (1928-2003): Íriszek. Olaj, farost jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50×60 cm. Üvegezett keretben.
10048.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Hegedűs László (1870-1911): Történelmi jelenet, 1897. Akvarell, ceruza, karton. Jelzett. Hátoldalán Hegedűs László hagyatéki raglappal. Üvegezett fakeretben. 17,5x50 cm
10049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
10050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Radnay Miklós (1900-1945): Napfényes táj. Olaj, karton, jelzett, kopott fakeretben, 24×28,5 cm
10051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Eszik Alajos (1953-): Megelőző csapás. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA jelzéssel. 50×66 cm.
10052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
10053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Mez, Alfred (1887-1955), német-svájci művész, 3 db mű: Női aktok. Akvarell, papír, egyik jelzett. Papírra kasírozva. 29×42,5 és 41x53 cm közötti méretekben.
10054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Fuad Al-Futaih (1948-2018), jemeni művész: Hármasfogat (cím nélkül). Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, 36,5x33,5 cm
10055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Párkányi Raab Péter (1967-): Csiga. Cinkográfia, papír, jelzett, számozott: 100/16, lap tetején apró elszíneződéssel, 30x29 cm.
10056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Zombory Lajos (1867-1933): Megvadult ló. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 18×20,5 cm
10057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Alakok. Ceruza, papír, jelzett. Elszíneződéssel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 17×18,5 cm
10058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Rudnay Gyula (1878-1957): Festő és modell. Tus, papír, jelzett, kissé foltos, paszpartuban, 8×10,5 cm
10059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események