Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3504343
10288
521
Gács Sándor (XX. sz. közepe): Útépítők, 1948. Tempera, papír, jelezve jobba lent, 31×45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3484339
10289
521
Gadányi Ferenc (1912): Temetés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 13x12,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3507465
10290
521
Gadányi Tosa Ferenc(1912-?): Három szent, 1930as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 10x8 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3507456
10291
521
Gadányi Tosa Ferenc (1912-?): Sötét angyal, fehér akt, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3507547
10292
521
Gadányi Tosa Ferenc(1912-?): Társaság, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott. 10x9,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3169095
10293
521
Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3363197
10294
521
7500
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5x28,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
3484026
10295
521
22000
Gamenczy Margit (1937-2009): Cím nélkül, 1983. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3506027
10296
521
Gebhardt Béla (1901-1990): Omis, pihenő halászbárkák (Dalmácia, Horvátország, Jugoszlávia), 1965. Akvarell, papír, Jelzett. Javított. Kartonra kasírozva, 23×32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3506022
10297
521
Gebhardt Béla (1901-1990): Trogiri látkép (Dalmácia, Horvátország, Jugoszlávia), 1965. Akvarell, papír, Jelzett. Javított. Kartonra kasírozva, 22,5×32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3214694
10298
521
Gellér B. István (1946-2018): Napló (Pegazus), 1997. Computer print, papír, jelzett, számozott (2/10), üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3484750
10299
521
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Frühling. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események