Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Gács Sándor (XX. sz. közepe): Útépítők, 1948. Tempera, papír, jelezve jobba lent, 31×45 cm
10288.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Gadányi Ferenc (1912): Temetés. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 13x12,5 cm
10289.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gadányi Tosa Ferenc(1912-?): Három szent, 1930as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 10x8 cm
10290.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Gadányi Tosa Ferenc (1912-?): Sötét angyal, fehér akt, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x12 cm
10291.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gadányi Tosa Ferenc(1912-?): Társaság, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap széle vágott. 10x9,5 cm
10292.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gádor Emil (1911-1998): Csónak a vízparton. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50×60 cm
10293.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Gádor Emil (1911-1998): Utcarészlet. Kréta, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 19,5x28,5 cm.
10294.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Gamenczy Margit (1937-2009): Cím nélkül, 1983. Vegyes technika, papír, jelzett, 50x39,5 cm
10295.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Omis, pihenő halászbárkák (Dalmácia, Horvátország, Jugoszlávia), 1965. Akvarell, papír, Jelzett. Javított. Kartonra kasírozva, 23×32 cm
10296.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Gebhardt Béla (1901-1990): Trogiri látkép (Dalmácia, Horvátország, Jugoszlávia), 1965. Akvarell, papír, Jelzett. Javított. Kartonra kasírozva, 22,5×32 cm
10297.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
10298.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Gerger, Marianne (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Frühling. Festett üveg (Hinterglasmalerei), hátoldalán címkén jelzett, fakeretben, 24×21 cm
10299.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események