Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3484014
10276
521
Formanek Barbara (1976-): Tükröződés I., 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VII./XXII. számozással, 16×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3484017
10277
521
Formanek Barbara (1976-): Tükröződés II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X./XIII. számozással, 26×40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3453083
10278
521
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), lapméret: 50x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
2201162
10279
521
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció szürkében. Szitanyomat, papír, jelzett, gyűrődéssel, kis tollfoltokkal, 50x35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3284185
10280
521
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (24/40), 40x26,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3361498
10281
521
Fülöp Tibor (1961-): A magyar géniusz (cím nélkül). Olaj, fa. Jelzett. Kissé laza és sérült fakeretben. 40x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3415600
10282
521
Földváry jelzéssel, XX. sz. első fele: Csendélet karaffával. Olaj, karton. Sérült. 31x36,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3433499
10283
521
Gaál Csilla (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Misztika. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 70×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3468538
10284
521
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Pozsony. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3388458
10285
521
Gacs Gábor (1930-2019): Emlék. Rézkarc, papír, jelzett. Szín variáció, kiállítási anyaghoz. 29,5×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3474321
10286
521
Gacs Gábor (1930-2019): Kutató laboratórium. Rézkarc, papír. Jelzett. Lapszéli apró szakadással. 20x27 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3485814
10287
521
Gácsi Mihály (1926-1987): Malomtó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/100), 29×39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események