Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3365823
10756
521
Zbiskó Béla (1899-1972): Erdei jelenet, 1964. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3484223
10757
521
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, számozott (17/66), 42x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3468536
10758
521
3200
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3504349
10759
521
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979): Bubotai rét, 1935. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 20×27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3027254
10760
521
5500
Zobor Jenő (1898-1959): Szerelmespár. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 80×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3363262
10761
521
Zsigovics Iván (1958- ): Égi gyűrű. Szitanyomat, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 34x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3363270
10762
521
Zsigovics Iván (1958- ): Égi jelek (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződésekkel és szakadással, 35x23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3506391
10763
521
Zsigovics Iván (1958-): Kozmosz (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3363984
10764
521
3200
Zsigovics Iván (1958-): Kozmosz (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3507800
10765
521
Zsótér Ákos (1895-1983): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással, 13,5x16,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3092858
10766
521
50000
Zvolszky Zita (1961-): 2002 október. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán. 70x90. Fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események