Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Zbiskó Béla (1899-1972): Erdei jelenet, 1964. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×80 cm
10756.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Zemlényi Csaba (1943-): Litho. Litográfia, papír, jelzett, számozott (17/66), 42x42 cm
10757.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 14×18 cm
10758.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Zimbródy Gulyás (Lehmayer) Ferenc (1909-1979): Bubotai rét, 1935. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 20×27,5 cm
10759.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10760.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Zsigovics Iván (1958- ): Égi gyűrű. Szitanyomat, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 34x23 cm
10761.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Zsigovics Iván (1958- ): Égi jelek (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, lapszéli elszíneződésekkel és szakadással, 35x23 cm
10762.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Zsigovics Iván (1958-): Kozmosz (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16 cm
10763.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Zsigovics Iván (1958-): Kozmosz (cím nélkül), 1978. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén paszpartuzás nyomaival, 12x16 cm
10764.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Zsótér Ákos (1895-1983): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással, 13,5x16,5 cm
10765.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10766.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
55 000 Ft
55 000 65 000 75 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események