Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Veszprémi Endre (1925-2013): Nagy László portréja. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződéssel, 39×29 cm
10732.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Virányi Endre (1906-1996): Arckép, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm
10733.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Virányi Endre (1906-1996): Táj, 1930-as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül, 18,5×14 cm
10734.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Vydai Brenner Nándor (1903-1966): Mária a kisdeddel (Anya gyermekével). Litográfia, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 57x40 cm
10735.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Wárkonyi Gyula (1947-): Árad a Tisza. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 38x50 cm
10736.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Magány. Akvarell, tus, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 23x11 cm
10737.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Menyecske a tanyán. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 24x35 cm
10738.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Naplemente. Vegyes technika, papír jelzett, üvegezett fakeretben, 11,5x20 cm
10739.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Wárkonyi Gyula (1947-): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fakeretben, 40x70 cm
10740.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Weintrager Adolf (1927-1987): Molnár Erik felolvasó köre. Rézkarc, papír, jelzett, 29,5×39,5 cm
10741.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Haláruslány (Wha'll buy..), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. 16,5x13 cm
10742.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Whitney, Arthur Harold (1909-?): Illusztráció I (In derry vale...), 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül. Lap tetején apró szakadásokkal. 16,5x14 cm
10743.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események