Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Nagy Gábor György (1966-): Mindenkire süt... IV., 2004. Hidegtű, papír, jelzett, számozott (12/22), 22×23 cm
10516.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Nagy Gábor György (1966-): Rotáció (cím nélkül). Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./VI. számozással, 41×41 cm
10517.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés I., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm
10518.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Nagy Károly (működött a XX. sz második felében): Repülés II., 1980 körül. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. 52,5×52,5 cm
10519.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Nagy Lajos (1956-): Női akt asztalnál. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 43x35 cm
10520.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Nechánszky József (1936-), Picasso után: Anya gyermekével, 1970. Rézkarc, papír, jelzett, , üvegezett fakeretben, 15×10 cm
10521.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Nechánszky József (1936-): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 16×29,5 cm
10522.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Nemes Tibor (1955-): Az ősz színei. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 35×49 cm
10523.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
10524.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Gondolatok és jegyzetek a művészetről (könyv terve?). Ceruza, papír. Jelzett. 21x34 cm
10525.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Irmuska tanul (a festő lánya), 1955. Tus, karton. Jelzett. 30x22 cm
10526.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Kertek alján, 1954. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 13x19 cm
10527.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események