Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 18x24 cm.
10528.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nolipa István Pál (1907-1986): Régi Teleki tér, Budapest, 1938. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 14,5x21 cm
10529.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm.
10530.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm.
10531.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Novák Lajos (1927-1989): Őszi munkák (Trágyahordás). Rézkarc, papír, jelzett. 30x38 cm
10532.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nyergesi János (1895-1982): Színes utca, 1968. Tus, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm.
10533.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Olbert Mariann (1973-), 2 db rajz: Férfi aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Egyiken kisebb szakadással. 35x25 és 29x25 cm
10534.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Olbert Mariann (1973-): Hommage a Dosztojevszkij. Linómetszet, papír. Jelzett. 21x29,5 cm
10535.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával. Szitanyomat, papír. Jelzett. 14,5x14,5 cm
10536.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával II. Szitanyomat, papír. Jelzett. 15x15 cm
10537.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Olexa József (1960-): Tavasz. Hidegtű, papír, jelzett, egyszeri nyomat, 60×50 cm
10538.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Olvashatatlan (...György) jelzéssel: Járókelők, 1978. Tus, papír, 37,5x36 cm, üvegezett fakeretben
10539.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események