Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3405739
10528
521
Nolipa István Pál (1907-1986): Országház utca eleje (Budai vár), 1973. Linómetszet, papír. Jelzett (paszpartu által takarva). 18x24 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3403714
10529
521
Nolipa István Pál (1907-1986): Régi Teleki tér, Budapest, 1938. Ceruza, papír. Jelzett. Néhány kevés egészen apró folttal. 14,5x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3244846
10530
521
11000
Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3405734
10531
521
Nolipa István Pál (1907-1986): Torun, utcarészlet (Lengyelország), 1975. Linómetszet, papír. Jelzett a metszeten. 18x25 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3485809
10532
521
Novák Lajos (1927-1989): Őszi munkák (Trágyahordás). Rézkarc, papír, jelzett. 30x38 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3376329
10533
521
3400
Nyergesi János (1895-1982): Színes utca, 1968. Tus, akvarell, papír, jelzett. 30x43,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3347125
10534
521
Olbert Mariann (1973-), 2 db rajz: Férfi aktok. Ceruza, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Egyiken kisebb szakadással. 35x25 és 29x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3347129
10535
521
Olbert Mariann (1973-): Hommage a Dosztojevszkij. Linómetszet, papír. Jelzett. 21x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3347151
10536
521
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával. Szitanyomat, papír. Jelzett. 14,5x14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3347152
10537
521
Olbert Mariann (1973-): Játék a formával II. Szitanyomat, papír. Jelzett. 15x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3484378
10538
521
Olexa József (1960-): Tavasz. Hidegtű, papír, jelzett, egyszeri nyomat, 60×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3414050
10539
521
4200
Olvashatatlan (...György) jelzéssel: Járókelők, 1978. Tus, papír, 37,5x36 cm, üvegezett fakeretben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események