Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Koleszár S. István (XX. sz. első fele): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli fakeretben, hátoldalán Lusztig Márton miskolci képkeretező címkéjével. 50x35 cm.
10408.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Kolozsvári Sándor (1956-2012): Átlós kompozíció. Vegyes technika, applikáció, fa, jelzés nélkül, fakeretben, 13x20 cm
10409.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 13/4 számozással. 20,5x27 cm
10410.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Erdei út. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle foltos, 39×29 cm
10411.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Koncz Zoltán (1915-1995): Szigligeti házak (Balatonfelvidék). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátodalán autográf felirattal. Apró felületi kopásokkal és ráragadt papírdarabkákkal. Bal oldala kartonra kasírozva. 28,5x48,5 cm
10412.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10413.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10414.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1981. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 15x15 cm
10415.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus alakzatok, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10416.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10417.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus kompozíció, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
10418.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Koppány Frigyes (?-?): Hullámzó formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 16x16 cm
10419.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események