Koleszár S. István (XX. sz. első fele): Enteriőr festményekkel. Olaj, karton. Jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, korabeli fakeretben, hátoldalán Lusztig Márton miskolci képkeretező címkéjével. 50x35 cm.
Koncz Zoltán (1915-1995): Szigligeti házak (Balatonfelvidék). Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Hátodalán autográf felirattal. Apró felületi kopásokkal és ráragadt papírdarabkákkal. Bal oldala kartonra kasírozva. 28,5x48,5 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17