Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
10432.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, 13/15 számozással. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
10433.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Kovács Tamás (1942-1999): Teichmann Vilmos portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5x29 cm
10434.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Kovács Valéria (1960-): Loxophyllum, 2003. Litográfia, papír, jelzett. d: 29,5 cm
10435.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kováts Nagy Ira (1921-2008): Szénahordás, filctoll, papír, jelzett, paszpartuban, 27×19,5 cm
10436.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kovrig Miklós (1951-): Őszi vízpart. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 16,5x29 cm. Dekoratív fakeretben.
10437.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Martos Flóra Kollégium. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10438.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Krajcsirovits Henrik (1929-2007): Vár részlet. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 19,5×29,5 cm
10439.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm
10440.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Mediterrán vízpart, távolban a vitorlással. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 26x20 cm
10441.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
10442.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10443.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események