Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd II., 2001. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
Kovács Péter Balázs (1955-): Titkos párbeszéd III., 2001. Litográfia, papír, jelzett, 13/15 számozással. Hátoldalán a művész bélyegzésével. Apró lapszéli szakadással. 64,5×89,5 cm
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Bugaci paraszt, 1931. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán Kurländer István autográf feliratával, üvegezett fakeretben, 26,5×22 cm
Kurländer István (-), működött a XX. sz. első felében: Mediterrán vízpart, távolban a vitorlással. Olaj, vászon, jelzett, kissé sérült, üvegezett fakeretben. 26x20 cm
Köbli Attila (1956-): Atyhai ősz. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 74×91 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17