Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Lajos Ferenc (1912-1998): Életút-magány, 1982. Tus, papír, jelzett, paszpartuban, 38×27 cm
10444.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Geometria, 1982. Tus, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban, 32,5×24 cm
10445.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Jelenet, 1984. Tus, papír, jelzett. 37x27 cm. Paszpartuban.
10446.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság, 1978. Tus, papír, jelzett. 40x28 cm. Paszpartuban.
10447.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Lajos Ferenc (1912-1998): Társaság a szabadban, 1980. Tus, papír, jelzett. 33x23 cm. Paszpartuban.
10448.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Láng Rudolf (1904-1991): Hölgy agárral és papagájjal. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Lap széle kissé foltos. 22,5x12 cm
10449.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Láng Rudolf (1904-1991): Kidőlt fa. Rézkarc, papír. Jelzett. 29x39 cm
10450.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Láng Rudolf (1904-1991): Rodostói levél. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 13,5x9 cm
10451.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Lányi G. Csaba (-): Virágos táj, 2006. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 31x22 cm
10452.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
László Katalin (-): Mosoly. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10453.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
László Katalin (-): Zenélő. Olaj, fatábla. Jelezve jobbra lent. 24x18 cm. Dekoratív fakeretben.
10454.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Laub László (-): Zsúptetős ház gémeskúttal, 1898. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Felületi kopásokkal. 15,5x22,5 cm
10455.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események