Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10324.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes város. Gouache, papír, jelezve balra lent, üvegezett fakeretben, 29x45 cm
10325.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Halvax Gyula (1906-1984): 2 db női portré. Tus, papír, egyik jelzett és datált, 11x10 és 11,5x8 cm.
10326.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Hansági Hédi (-): Op. 225/2007 (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22x22 cm
10327.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Hansági Hédi (-): Op. 226/2007 (cím nélkül). Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 22x22 cm
10328.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Hartung Sándor (1962- ): Gábriel. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott: XXI./XXXV., 16,5×16,5 cm. Üvegezett fakeretben, lapszéli apró foltokkal.
10329.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Helbing Ferenc (1870-1958), Somos István(1893-1931), Szabó Aurél (1888-1964): 3 db grafika a Díszítő Művészet c. folyóiratból. Linómetszet, papír, részben jelzett a nyomaton, lapméret: 25x20,5 cm, lap széle részben sérült.
10330.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Hemmert János (1927-2010): Archaikus női alak. Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett, hátoldalán Hemmert János autográf ajándékozási soraival 1980-ból. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben.
10331.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Hercsuth Ferenc (1942-): Autó a viadukton, 1983. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben. 23x48 cm.
10332.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Hercsuth Ferenc (1942-): Esti táj, 1986. Gouache, papír, jelezve jobbra lent, 31x47 cm. Üvegezett fakeretben.
10333.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
10334.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
10335.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események