Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, sorszámozott (9/30). Paszpartuban. 31,5x26 cm. / Screenprint on paper, signed, numbered (20/30), in passepartout.
Helbing Ferenc (1870-1958), Somos István(1893-1931), Szabó Aurél (1888-1964): 3 db grafika a Díszítő Művészet c. folyóiratból. Linómetszet, papír, részben jelzett a nyomaton, lapméret: 25x20,5 cm, lap széle részben sérült.
Hemmert János (1927-2010): Archaikus női alak. Vegyes technika, applikáció, vászon, jelzett, hátoldalán Hemmert János autográf ajándékozási soraival 1980-ból. Apró felületi sérüléssel. Fakeretben.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17