Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10336.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
10337.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
10338.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Heritesz Gábor (1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1980. Szitanyomat, hajtás, papír, jelzett. 24,5x29,5 cm
10339.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Herman Lipót (1884-1972): Az első skicc a (...) anyáról s gyermeke. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 23x15 cm
10340.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Hermann Lipót (1884-1972): Puttó. Vegyes technika, jelzett, Hermann Lipót autográf köszöntő soraival. 9,5x15,5 cm
10341.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Hermann Lipót (1884-1972): Puttók, 1967. Tus, akvarell, papír, jelzett, Hermann Lipót autográf újévi köszöntő soraival. 8,5x7,5 cm
10342.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Hernádi Paula (1947-): Vanilla planifolia. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/50). 22x19,5 cm. Paszpartuban.
10343.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
10344.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7 (?)/40. 36x21,5 cm.
10345.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), ca. 36,5x27,5 cm.
10346.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Herwerth József (1939-1987): Falusi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 26,5x42,5 cm
10347.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események