Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2967681
10336
521
4200
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 19×13 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
2967485
10337
521
5500
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
2967676
10338
521
Hercsuth Ferenc (1942-): Szentendrei részlet. Monotípia, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 20×13 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3507128
10339
521
9500
Heritesz Gábor (1948-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1980. Szitanyomat, hajtás, papír, jelzett. 24,5x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3450188
10340
521
9500
Herman Lipót (1884-1972): Az első skicc a (...) anyáról s gyermeke. Ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 23x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3382843
10341
521
Hermann Lipót (1884-1972): Puttó. Vegyes technika, jelzett, Hermann Lipót autográf köszöntő soraival. 9,5x15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3400655
10342
521
Hermann Lipót (1884-1972): Puttók, 1967. Tus, akvarell, papír, jelzett, Hermann Lipót autográf újévi köszöntő soraival. 8,5x7,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3401282
10343
521
4200
Hernádi Paula (1947-): Vanilla planifolia. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (5/50). 22x19,5 cm. Paszpartuban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3158779
10344
521
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (7/40). 36,5x24 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (7/40), 36,5x24 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3453111
10345
521
22000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7 (?)/40. 36x21,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
3120971
10346
521
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony vörösben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/40), ca. 36,5x27,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3474233
10347
521
Herwerth József (1939-1987): Falusi táj. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben. 26,5x42,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események