Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Cakó Ferenc (1950-): Merengő (cím nélkül), 1998. Airbrush, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott keretben. 40x40 cm
10216.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Conrád Gyula (1877-1959): A pécsi székesegyház, 1925. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 28×36 cm
10217.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Conrad Gyula (1877-1959): Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, jobb felső sarkában kisebb ázásnyommal és törésnyommal, 29,5×38,5 cm
10218.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
10219.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alak. Olaj, karton, jelezve jobbra középen lent. Szélén kisebb szakadással. 57,5x42 cm. Üvegezett fakeretben.
10220.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép. Olaj, karton, jelezve középen lent. Fakeretben, 47x42 cm
10221.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 1984. Színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×25 cm
10222.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 1984. Kréta, papír, jelzett, paszpartuban, 14×20 cm
10223.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 42x29,5 cm
10224.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, 30×21 cm
10225.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 24×15 cm
10226.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Csisztu Mihály (1933-2008): Budapesti körpanoráma, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, Csisztu Mihály autográf ajánlásával, feltekerve, 10x79,5 cm
10227.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események