Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3385937
10216
521
24000
Cakó Ferenc (1950-): Merengő (cím nélkül), 1998. Airbrush, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott keretben. 40x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3504338
10217
521
Conrád Gyula (1877-1959): A pécsi székesegyház, 1925. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli elszíneződésekkel, 28×36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3285795
10218
521
Conrad Gyula (1877-1959): Dunaparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, jobb felső sarkában kisebb ázásnyommal és törésnyommal, 29,5×38,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3436176
10219
521
Csavlek András (1942-): Cím nélkül. Linómetszet, papír, jelzett 14x9 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3490980
10220
521
40000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Alak. Olaj, karton, jelezve jobbra középen lent. Szélén kisebb szakadással. 57,5x42 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3488330
10221
521
48000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Arckép. Olaj, karton, jelezve középen lent. Fakeretben, 47x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3456858
10222
521
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt és arc, 1984. Színes ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3456854
10223
521
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Páros, 1984. Kréta, papír, jelzett, paszpartuban, 14×20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3309402
10224
521
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. 42x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3456855
10225
521
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Akvarell, papír, jelzett, plexiüvegezett keretben, 30×21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3504346
10226
521
Csillag József (1894-1977): Bordighera. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 24×15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3456523
10227
521
Csisztu Mihály (1933-2008): Budapesti körpanoráma, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, Csisztu Mihály autográf ajánlásával, feltekerve, 10x79,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események