Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Bodri Ferenc (1943-2021): Szabad Föld. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10204.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Bodri Ferenc (1943-2021): Üvegházban. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm
10205.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Bojtor Károly (1933-1999): Tél a hegyekben. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 80x60 cm.
10206.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Boldizsár István (1897-1984): Delelő gulya. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal, 11,5×28,5 cm
10207.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Boldizsár István (1897-1984): Nagybánya környéki táj templommal. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, néhány egészen apró folttal, 19,5x24 cm.
10208.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Borsos Miklós (1906-1990): Álló női hátakt. Rézkarc, papír, jelzett, 16x6,5 cm
10209.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Borsos Miklós (1906-1990): Merengő. Rézkarc, papír, jelzett, 24,5x29 cm
10210.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Borsos Miklós (1906-1990): Olvasó lány. Rézkarc, papír, jelzett, 23x32 cm
10211.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok, linómetszet, papír, paszpartuban, jelzés nélkül, 11,5×8,5 cm
10212.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Budai Tibor (1946-): Kuruc-labanc világ. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI/VII. számozással, üvegezett fakeretben, 10×15 cm
10213.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Buhály József (1945-): Dunai bárkák. Akvarell, papír, jelzett a hátoldalán. Paszpartuban, 28×38 cm
10214.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Burján Éva (Gál Emese Éva, 1955-): A csíksomlyói templom, 1989. Linómetszet, papír, jelzett, lapszéli apró sérüléssel, 34,5x24 cm
10215.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események