Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Csisztu Mihály (1933-2008): Szolnoki városkép, 1978. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat IV bélyegzéssel a hátoldalán, feltekerve, 24x56 cm
10228.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle kissé foltos és kisebb szakadással. 30,5x23 cm
10229.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Lányka. Színezett rézkarc, papír, jelzett (Prihoda). Üvegezett fakeretben, 49x31 cm
10230.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halastó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 81/100. Lapszéli néhány kevés apró folttal, 25×43,5 cm
10231.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10232.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
D. Borbély Gizella (1920-1994): Villamos. Kréta, papír. Egyik jelzett. Lapszéli vágásokkal és paszpartuzás nyomaival. 38x32,5 cm.
10233.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Dabis Blanka, Ferenczy Jenőné (1909-1980), 4 db mű: Szárnyasoltár terve, Szent Margit alakjával, 1937. Ceruza, papír vagy hártyapapír, jelzett. 24x35 (papír) és 25x9 és 25x16 cm közötti méretekben.
10234.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Dalos Viktória (1971-): Színes kép, 1995. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, paszpartuban. 20x31 cm
10235.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Dandé József (1911-1969): Fekvő női akt. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lap széle foltos és sérült. 16,5x18,5 cm
10236.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Decsy Etelka (XX. sz. első fele): Vízimalom. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 59×79,5 cm
10237.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Deliné Bacher Rózsi (1897-1956): Női akt divatos ruhában és táskával. Tus, papír, jelzett. Sérült, kissé foltos. 29,5x21cm
10238.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Dienes István (1905-1977): Lány imakönyvvel, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, lapszéli vágással, 12x7,5 cm
10239.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események