Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Hetényi Tibor (1891-1977): Táncosok. Tempera, pasztell, papír, jelzés nélkül, sérült, paszpartuban, 82x57 cm
10348.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
10349.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
10350.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Honti Nándor (1878-1961): Gerő András vagy Béla, Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író egyik fiának fiatalkori portréja, 1919. Ceruza, papír. Jelzett. 12x7,5 cm
10351.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
10352.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
ifj. Imre István (1950-): A tónál. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E/A jelzéssel. 24,5x29,5 cm
10353.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Istókovits Kálmán (1898-1990): 4 db freskóterv. Ceruza, papír. Jelzett. Egy darab üvegezett fakeretben. 14x9 cm körüli méretekben.
10354.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
10355.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Istókovits Kálmán (1898-1990): Magyarok csillaga. Ceruza, papír. Jelzett. Lap széle kissé sérült. Üvegezett fakeretben. 24x18 cm.
10356.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
10357.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Iván Szilárd (1912-1988): Kíváncsi. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 29×19 cm
10358.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Iván Szilárd (1912-1988): Menekülő lányok feketében, 1930-as évek. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 12,5x10 cm
10359.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események