Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Radnai Panni (1904-): 22 db tanulmányrajz, közte híres személyiségek (Babits Mihály, Szigethy István, Mészöly Dezső) arcképei, több női akt és néhány állat (kutya, tacskók, borjú) rajz. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé foltos. Különféle méretekben.
10588.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Raoul Ubac (1910-1985): 2 db litográfia a Derriere le miroir 251. számában. Litográfia, papír. 24x32 és 29x25,5 cm. Jelzés nélkül. 23+1 p. Francia nyelven. Párizs, é.n., Galerie Maeght. Kiadói illusztrált papírborítóban.
10589.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
10590.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Rau Tibor (1934-2009): BKV jövőkép: szégyentábla (karikatúra). Tus, papír, jelzett. Hátoldalán Ludas Hírlap felirattal. 26x20,5 cm
10591.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Rau Tibor (1934-2009): Jenőke, menjen vissza a feleségéhez... (erotikus karikatúra). Tus, fedőfehér, papír, jelzett. 29,5x21 cm
10592.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Raymond Joseph: St. Louis, 1917. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 27x19 cm
10593.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Reich Gábor (1951-): Július. Linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 35×24,5 cm.
10594.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Remsey Jenő (1885-1970): Kertek alján. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, kissé foltos, 18x30 cm.
10595.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Reuter Ágoston (1893-1966), 2 db mű: Női aktok. Szén, papír. Egyik jelzett és datált (Reuter 923), másik jelzés nélkül. Paszpartuban. 25×17,5 és 22,5x27,5 cm.
10596.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Révész Napsugár (1944-): Házak, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10597.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Révész Napsugár (1944-): Kerítés. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10598.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Révész Napsugár (1944-): Malom, 1974. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5x29 cm
10599.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események