Radnai Panni (1904-): 22 db tanulmányrajz, közte híres személyiségek (Babits Mihály, Szigethy István, Mészöly Dezső) arcképei, több női akt és néhány állat (kutya, tacskók, borjú) rajz. Klf. technikák, papír, többségében jelzett. Részben kissé foltos. Különféle méretekben.
Raoul Ubac (1910-1985): 2 db litográfia a Derriere le miroir 251. számában. Litográfia, papír. 24x32 és 29x25,5 cm. Jelzés nélkül. 23+1 p. Francia nyelven. Párizs, é.n., Galerie Maeght. Kiadói illusztrált papírborítóban.
Rauscher Lajos (1845-1914): 2 db kislány portré. Egyik akvarell, másik olaj, papír. Akvarell jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 21×16,5 (akvarell) és 26x23 cm (olaj)
Reuter Ágoston (1893-1966), 2 db mű: Női aktok. Szén, papír. Egyik jelzett és datált (Reuter 923), másik jelzés nélkül. Paszpartuban. 25×17,5 és 22,5x27,5 cm.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17