Rubint Ávrahám Péter (1958-): Álló női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 110×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Emlék, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, hátoldalán Rubint Ávrahám Péter autográf feliratával, 117,5×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Színes kép (olvashatatlan címmel), 2000. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, 79×60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 118×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Vázlat egy jobb időbe II. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben. 28×19 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17