Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Riskó György (1955-2014): A nap tüze, 1994. Akvarell, papír. Jelzett. 29,5x42 cm
10600.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Riskó György (1955-2014): Ló és ember, 1994. Akvarell, papír. Jelzett. 42x29,5 cm
10601.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Rolek Gábor (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Emese. Olaj, farost, jelzett, dekoratív fakeretben, 31,5×24 cm
10602.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Rónai Antal (1926- ): Tavaszi út. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm
10603.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Ruben Mashinyan (-): Aktok. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül. 42x31,5 cm
10604.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Álló női akt, 2005. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 110×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10605.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
10606.

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Színes kép (olvashatatlan címmel), 2000. Vegyes technika, papír, jelzett. Kartonra kasírozva, 79×60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
10607.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Városrészlet, 2004. Vegyes technika, nyomat, karton, jelzett, 118×85 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10608.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Vázlat egy jobb időbe II. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, üvegezett fakeretben. 28×19 cm
10609.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Ülő nő (akt), 1998. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 41×27 cm.
10610.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Ruttkay Sándor (1951-): Emlékezés. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott: 18/30. Lapszéli apró szakadásokkal. 11x10 cm
10611.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események