Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
10084.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Cziglényi László (-): Félvér (Filmplakát vagy reklámterv), 1942. Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 15x30 cm. A tételhez tartozik a sokszorosított darab is.
10085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Lőrincz Vitus (1933-): Balatonfelvidéki lovastanya, 2003. Pasztell, papír, jelzett, paszpartuban, 33x49 cm
10086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Szegő Gizi (1902-1985): 9 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége"bélyegzővel. 14x20 cm körüli méretekben
10087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Bubelényi András (-): Donjuan a pokolban - Csillagromboló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 80x219 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88
Minimális ajánlat:
95 000 Ft
95 000 110 000 130 000
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/120). Az 1987-ben megjelent Nicholas Schöffer Varigráfiai c. mappából. Lap sarkaiban apró elszíneződésekkel. 44×32 cm
10089.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Károlyi Ernő (1923-2016): Nyári ragyogás I. Olaj, farost. Jelzett. Fakeretben, 63,5x48 cm.
10090.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Tess Jaray (1937-): Geometrikus formák (cím nélkül), 1971. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány A/P 9/10 számozással. 44x44 cm
10091.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Dirk Koning (1888-1978): Konstruktivista kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (1993/300). 39×30 cm.
10092.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Németh László (1913-): Csatajelenet, 1942 (I. vagy II. világháború). Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 41,5×58 cm
10093.

Licitálható
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25
Minimális ajánlat:
34 000 Ft
34 000 40 000 46 000
Monos József (1932-2013): Téli tanya (alakkal). Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Galéria Tabán címkéjén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm
10094.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Mühlbeck Károly (1869-1943): Menyecske népviseletben, 1941. Akvarell, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben 34x24 cm / watercolour on paper, signed, slightly stained on the edges, framed
10095.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események