Kassák Lajos (1887-1967): Dadaista kavalkád (cím nélkül). Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. Pesti Műhely kiadása, az 1981-ben megjelent Kassák 6 Typographia c. mappából. Lapméret: 35x28,5 cm
Cziglényi László (-): Félvér (Filmplakát vagy reklámterv), 1942. Tempera, fedőfehér, papír, jelzett a hátoldalán, 15x30 cm. A tételhez tartozik a sokszorosított darab is.
Szegő Gizi (1902-1985): 9 db karikatúra. Vegyes technika, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége"bélyegzővel. 14x20 cm körüli méretekben
Bubelényi András (-): Donjuan a pokolban - Csillagromboló. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 80x219 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Schöffer, Nicolas (Miklós) (1912-1992): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (40/120). Az 1987-ben megjelent Nicholas Schöffer Varigráfiai c. mappából. Lap sarkaiban apró elszíneződésekkel. 44×32 cm
Mühlbeck Károly (1869-1943): Menyecske népviseletben, 1941. Akvarell, papír, jelzett, lapszéli apró foltokkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben 34x24 cm / watercolour on paper, signed, slightly stained on the edges, framed
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17