Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3451541
10096
521
Stverteczky Elemérné (1890-?): Balerina. Olaj, vászon, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60,5×47 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3439711
10097
521
11000
Párkányi Raab Péter (1967-): A gyöngy születése. Cinkográfia, papír, jelzett, 52x31,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3411038
10098
521
Szemethy Imre (1945-): Basilica Iulia, Róma, 1993. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3446055
10099
521
Hermann Gyula (-), erdélyi festő: Téli táj, 1995. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 33x47,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3446632
10100
521
Lóránt János Demeter (1938-): Találkozás. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben, 18x13,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3445864
10101
521
Jelzés nélkül (feltehetően Rainerné Istvánffy Gabriella): Kutya, cica és szitakötő. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 21,5×15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3427721
10102
521
50000
Balla Attila (1959-): Éjszaka, 1997. Akvarell, karton, jelzett. 52×37 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3431880
10103
521
40000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Dombos táj vonuló felhőkkel. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 29,5×41 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3410968
10104
521
32000
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3427798
10105
521
19000
Joseph Kádár (1936-2019): Női akt, 1987. Kollázs, szitanyomat, jelzett, számozott (15/30), 59x42,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3410643
10106
521
Victor Vasarely (1908-1997): Önarckép. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 24x18 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Self-portrait. Serigraphy on paper. Signed on the serigraphy. 24x18 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3427960
10107
521
Frank Feller (1848?1908), svájci művész/Swiss artist: Szarvasbika vadászat kasmírban/The Royal Horns (stag hunting in Cashmere). Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, hátoldalán G. Vuichoud montreuxi képkeretező bélyegzőjével 1967-ből. 35x44 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események