Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3411443
10456
521
Lelkes András (1943-2009): Balaton. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3365249
10457
521
Ligeti Miklós (1982-): Férfias játékok, 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány EA. 11x14,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3485781
10458
521
Lisztes Cser Éva (-): Kecskeméti részlet, 1976. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 10×19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3474239
10459
521
14000
Litkey György (1907-1975): Enteriőr, 1959. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 34x24,5 cm. Fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3483897
10460
521
Litteczky-Krausz Ilona (1900-1975): Litteczky-Krausz Ilona édesanyjának portréja. Linómetszet, vegyes technika, papír, jelzett. 12x12 cm. Üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3145239
10461
521
Lonovics László (1951-): Szögletes forma. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, 31x31 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3484422
10462
521
Luzsicza Lajos Árpád (1949-): Kavalkád (cím nélkül), 2003. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/20). 40x58 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3484368
10463
521
M. Németh Márta (1966-): Syracusa, 1995. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. V./X. számozással. 44x30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3465907
10464
521
Macskássy Izolda (1945-2021): Ádventi hangulat. Vegyes technika, selyem, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 15,5x11 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3465912
10465
521
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok. Vegyes technika, selyem, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 16x10 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3465916
10466
521
Macskássy Izolda (1945-2021): Virágok. Vegyes technika, selyem, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 13,5x9,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3484320
10467
521
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 17/50. 50x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események