Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Váli Zoltán (1910-1994): ...az éhező millióknak, 1976. Linómetszet, papír, jelzett. Próbanyomat próba 3 jelzéssel. 25x16,5 cm
10696.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
10697.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Váli Zoltán (1910-1994): Automatizált téglagyár. Linómetszet, papír, jelzett. Lapszéli kisebb szakadással. 31x40 cm
10698.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Cím nélkül (militária témájú grafika). Linómetszet, papír, jelzett a metszeten. 25x20 cm
10699.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Váli Zoltán (1910-1994): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán "Próbanyomat III" bélyegzéssel. 39x29 cm
10700.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Váli Zoltán (1910-1994: Műteremben (női akt). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró sérüléssel és elszíneződéssel. 23x31 cm.
10701.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
van Velde, Bram (1895-1981): 2 db litográfia és művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir 240. számában. Nyomat, papír. Párizs, 1980, Maeght. 27+1 p. 2. Francia nyelven. Kiadói papírborítóban. Litográfiák mérete: 38x56 cm, máskülönben 38x28 cm.
10702.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
van Velde, Bram (1895-1981): 3 db litográfia és művekről készült reprodukciók a Derriere le miroir 216. számában. Párizs, 1975, Maeght. 27+1 p. Francia nyelven. Kiadói papírborítóban. Litográfiák mérete: 38x28 cm (borító) és 38x56 cm (x2).
10703.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Varga Gedő Zalán Zoltán (-): Terek, 3 2005. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány EA I/II számozással, 49,5x70 cm
10704.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Varga Krisztina (1970-): Katedrális. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 52,5x37 cm
10705.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Varga Mátyás (1910-2002): Alak, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 11,5×13 cm
10706.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Varga Mátyás (1910-2002): A lánya, Varga Katalin arcképe. Pasztell, papír, jelzett, 51×36,5 cm
10707.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események