Tavaszy Noémi (1927-2018): Az asszony jussa (Ady Endre). Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12x8,5 cm.
Tavaszy Noémi (1927-2018): Proletár fiú verse. Fém nyomódúc-klisé. Jelzett a dúcon. Tavaszy Noémi autográf feliratával ellátott papírba csomagolva. 12,5x9 cm.
Tilless Béla (1932-2018): 4 db geometrikus kompozíció, 1979. Szitanyomat, papír. Mindegyik jelzett. Kiadói karton mappában (Karcagi Galéria, Tilless Béla kiállítása, 1979. szeptember 15-30). 39x26 cm
Tuka László (1924-2007): Tanya, 1991. Színes rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály Sokszorosításra elfogadva bélyegzéssel. Paszpartuban. 16x29 cm
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17