Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm
10684.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Gép és kézi öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 30x20 cm.
10685.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Négyes öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm.
10686.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Turi Endre (1935-2024): Zománc olvasztó. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm.
10687.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ujváry Lajos (1925-2006): Dózsa, 1961. Akvarell, tus, papír, jelzett. 17x12,5 cm
10688.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Uzonyi Pál (1923-1986): Hortobágyi híd - Túrkeve, 1976.. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 35×49 cm
10689.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
V. Tóth László (1930-2001): Malom. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (3/100). Üvegezett fakeretben. 19x21 cm
10690.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10691.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Váci András (1928-1989): Simon István portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10692.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Legelő állatok. Olaj, farost, jelzett, sérült. Paszpartuban. 39×53 cm
10693.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Őszi erdő. Olaj, karton, jelzett. Kopott fakeretben. 56×44 cm
10694.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Vihar után. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×44 cm
10695.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események