Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3394714
10684
521
Tulipán László (1943-2007): Nagyváthy János portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3504764
10685
521
Turi Endre (1935-2024): Gép és kézi öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 30x20 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3504675
10686
521
Turi Endre (1935-2024): Négyes öntés. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3504762
10687
521
Turi Endre (1935-2024): Zománc olvasztó. Linómetszet, papír, jelzett. 20x30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3366120
10688
521
Ujváry Lajos (1925-2006): Dózsa, 1961. Akvarell, tus, papír, jelzett. 17x12,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
3412661
10689
521
Uzonyi Pál (1923-1986): Hortobágyi híd - Túrkeve, 1976.. Akvarell, pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Paszpartuban. 35×49 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3432501
10690
521
V. Tóth László (1930-2001): Malom. Rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (3/100). Üvegezett fakeretben. 19x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3255349
10691
521
Váci András (1928-1989): Puszta télen (Petőfi), 1972. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán próbanyomat IV. pecséttel, 20×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
3394773
10692
521
Váci András (1928-1989): Simon István portréja. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3326397
10693
521
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Legelő állatok. Olaj, farost, jelzett, sérült. Paszpartuban. 39×53 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3350238
10694
521
2200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Őszi erdő. Olaj, karton, jelzett. Kopott fakeretben. 56×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3350286
10695
521
2200
Váczi Lajos (XX. sz. második fele): Vihar után. Olaj, fa, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30×44 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események