Festmények és grafikák Tételek száma: 767
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3215327
10660
521
14000
Szolláth Katalin (1955-): Levél Jász Attilának, 2020. Vegyes technika, merített papír, jelzett, 35×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
3365868
10661
521
Szongoth Anna (1908-1991): Csendélet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 32x25 cm. Dekoratív fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3299152
10662
521
3200
Szőnyi Gyula (1919-2014): Gyerekek és öregapó. Tus, papír, jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyommal. 34,5x24,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3506734
10663
521
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Tus, papír, jelzett. 17x15 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3452640
10664
521
Szűcs Edit (1968-): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29x19,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3461021
10665
521
6500
Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x32 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3385901
10666
521
6500
Tábori József (1928-2001): Tóparti híd. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3507478
10667
521
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Fekvő női akt, 1930as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. 20x18 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3452597
10668
521
Takács Zoltán (1940-): Lovasjárőr. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/39). 15x43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3350226
10669
521
Tamás Ervin (1922-1996): Utcarészlet sétálókkal. Akvarell, papír, jjl.: Tamás E. Foltos, kissé sérült. 30,5x40,5 cm, Dekoratív, sérült fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3504316
10670
521
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Igali szérűskert. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30×43 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3402366
10671
521
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események