Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

10660.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Szongoth Anna (1908-1991): Csendélet. Olaj, karton. Jelzés nélkül. Kissé sérült. 32x25 cm. Dekoratív fakeretben.
10661.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szőnyi Gyula (1919-2014): Gyerekek és öregapó. Tus, papír, jelzett. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hajtásnyommal. 34,5x24,5 cm
10662.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Szőnyi Jenő (1902-?): Elefánt. Tus, papír, jelzett. 17x15 cm.
10663.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Szűcs Edit (1968-): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 29x19,5 cm
10664.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Tábori József (1928-2001): Tatai tó. Kréta, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x32 cm
10665.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Tábori József (1928-2001): Tóparti híd. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 21x29 cm
10666.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Tahi-Tóth Nándor (1912-1978): Fekvő női akt, 1930as évek. Linómetszet, papír, jelzés nélkül. 20x18 cm
10667.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Takács Zoltán (1940-): Lovasjárőr. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (100/39). 15x43 cm
10668.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Tamás Ervin (1922-1996): Utcarészlet sétálókkal. Akvarell, papír, jjl.: Tamás E. Foltos, kissé sérült. 30,5x40,5 cm, Dekoratív, sérült fakeretben.
10669.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Tarjáni Simkovits Jenő (1895-1995): Igali szérűskert. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 30×43 cm
10670.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Tassy Béla (1942-): Obermayer Ernő portréja. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 39,5x29 cm
10671.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események