Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Szász Endre (1926-2003): Arckép. Tus, papír, jelzett, 11x16 cm. FDC-n. Üvegezett fakeretben.
10648.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Szász Endre (1926-2003): Hölgy portré. Nyomat, papír, jelzett. 15x10,5 cm.
10649.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szégner József (-): Nyaralás a folyónál, 1947. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 28,5x37 cm
10650.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Szegő Gizi (1902-1985): 3 db karikatúra. Tus, papír, jelzett, mindegyik hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy Kis Ludas bélyegzővel. 16x21 cm körüli méretekben
10651.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szemerédy Miklós (-): Tél a Zugligetben. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 21x28 cm, üvegezett fakeretben.
10652.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Szemerédy Miklós (-): Zugligeti táj. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 15x19,5 cm
10653.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Szilágyi Ilona (1904-1985): Nyírfák. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kopott fakeretben. 48×33,5 cm
10654.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Szilágyi Imre (1942-): Lány madárkával. Olaj, karton, jelzés nélkül. 70x55 cm. Fakeretben.
10655.

Licitálható
Kikiáltási ár:
65 000 Ft
176,15
203,13
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
Szilágyi Imre (1942-): Társaság a szabadban. Olaj, farost, jelzés nélkül. 50x40 cm. Fakeretben.
10656.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Szirányi István (1951-): Női akt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 41x26 cm.
10657.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Szőcs Géza (1967-): A két torony, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapméret: 100x70 cm
10658.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szőcs Géza (1967-): Egy pár, 2009. Aktív technika, dombornyomás, papír, jelzett, művészpéldány EA I/I számozással. Lapszéli kisebb szakadással. Hajtásnyommal. Lapméret: 100x70 cm
10659.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események