Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

B. Hajdu László (1926-1998): Gitározó lány, olaj, vászon, jelzett, 65x50 cm
10168.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
B. Séday Mária (1925-2009), 3 db rajz egy paszpartuban: Macska, Enteriőr és fa. Tus, toll, papír, jelzett, B. Séday Mária autográf ajándékozási soraival. 5x4,5 és 12x7,5 cm közötti méretekben.
10169.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
10170.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
10171.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
10172.

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
46,07
53,13
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000
Babos Éva (1948-): Tanya. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 44×70 cm
10173.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Bakányi Gyula (1955-): Család, akvarell, papír, jelzett, 29,5×20,5 cm
10174.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Bakányi Gyula (1955-): Iskolás fiú, tempera, karton, jelzett, 39,5×50 cm
10175.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Balássy Éva (1951-2014): Alakok (cím nélkül, kétoldalas mű), 1985 körül. Vegyes technika, papír (boríték), jelzett a hátoldalán. Schéner Mihály részére címzett. 11,5x16 cm
10176.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Balázs György (1927-2015): Figura. Nyomat, papír, jelzett, papírra kasírozva. 35x23 cm
10177.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Hangulatos táj, 1997. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 19x31 cm
10178.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Balázs György (1927-2015): Híd, 1997. Akvarell, papír, jelzett, 20x31 cm, üvegezett fakeretben.
10179.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események