Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Ajtai Tamás (1952-): Kelléktár 9. Vegyes technika, kollázs, farost, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott keretben. 26,5x26 cm.
10144.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 1. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10145.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 4. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10146.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Ajtai Tamás (1952-): Világjárás No. 5. Vegyes technika, kollázs, vászon, farostra kasírozva , jelzett. Hátoldalán a művész címkéjével. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 120x25 cm.
10147.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Albert Zsuzsa (Bak Imréné, 1954-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 63/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 27x16 cm.
10148.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Alfred Brunet-Debaines (1845-1939): Audemer tornya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Az 1884-ben megjelent Életképek. Jelenkori művészek találkozója. Husz rézkarcz c. mappából. Lapszéli apró foltokkal. 22,5x16,5 cm
10149.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Almásy Aladár (1946-): Pásztorúton visszanéző. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (82/100), feltekerve, 28x22,5 cm
10150.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Andrásy Róbert (?-?): Bükkös patak. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm
10151.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Andrásy Róbert (?-?): Rám völgy. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 58x82 cm
10152.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Andruskó Károly (1915-2008): Utcarészlet. Linómetszet, papír, jelzett. Paszpartuban. 34x24,5 cm
10153.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Annas, Gerhard (-): össz. 8 db nyomat 6 db lapon (Siegeni kastély, német tájak, portrék stb.) Nyomat, papír v. karton. Jelzett. Számozott (100/1). 42x29,5 cm
10154.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Antal Béla (-): MÁV utasellátó étterem (1960). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró elszíneződésekkel, 19,5×29,5 cm
10155.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események