Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Kállay Zsolt (-): Velence. Ceruza, papír, jelzett, lap teteje papírra kasírozva. 11,5x9 cm
10384.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Kalló Gyula (?-): Nyár, 1986. Fametszet, papír, kézilevonat. Jelzett. Számozott (10/2). Kartonon. Hátoldalán román kiviteli bélyegzővel. 26,5×16,5 cm.
10385.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Kallósné H. Adrienne (1885-1930): Csendélet. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzéssel. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm.
10386.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Kamarás Béla (működött a XX. sz. közepén): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap raglapjával. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 40x50 cm
10387.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
10388.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
10389.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Károlyi Ernő (1923 -2016): Csokor üveggel és korsóval. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben, 60×70 cm
10390.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Károlyi Zsuzsanna (1954-): Képeslap 3. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 1/1 számozással. 19,5x14,5 cm
10391.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Kárpáti Eszter (-): Születés, 2000. Akril, vászon, jelzett. 67×50 cm
10392.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Kató Kálmán (1876-1946): Balatonpart. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben, 18×24,5 cm
10393.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Kaveczky Zoltán (1897-1965): Élet az utcán. Rézkarc, papír, jelzett. Kaveczky Zoltán autográf ajánlásával. Üvegezett fakeretben, 15×22 cm
10394.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Keleti Jenő (1920-1998): Táj, 1968. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent, kartonra kasírozva. 30x43 cm
10395.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események