Kovács Attila Roland (1997-): Egyiptomi emlék (pajzsos), 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kovács Attila (szerk.): Kovács Attila Roland, a "miskolci kis Picasso" festészeti albuma. Miskolc, 2008, magánkiadás. 51. o. Fakeretben. 60x40 cm
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve középen lent (Lexi 92). Kiss Elek autográf ajándékozási soraival (Jankának). Fakeretben. 45,5x83,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Szege Sándor (1883-1945): 2 fillér és 10 fillér érmék tervei, össz. 2 db, 1926. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap alján fotókkal az érmékkel. d. 9,5 cm.
Jankovics Marcell (1941-2021): Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
Mokos József (1892-1972): Csabai táj (Békéscsaba), 1949. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x59,5 cm.
Pázmán József (1910-1991): Táj gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17