Festmények és grafikák

Tételek száma: 767

Ladányi Imre/Emory Ladányi (1902-1986): Synchromic, 1964. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 35x50 cm
10036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Kovács Attila Roland (1997-): Egyiptomi emlék (pajzsos), 2007. Olaj, vászon, faroston, jelzett. Reprodukálva: Kovács Attila (szerk.): Kovács Attila Roland, a "miskolci kis Picasso" festészeti albuma. Miskolc, 2008, magánkiadás. 51. o. Fakeretben. 60x40 cm
10037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Kiss Elek (1938-1995): Gesztusok (cím nélkül), 1992. Olaj, vegyes technika, farost. Jelezve középen lent (Lexi 92). Kiss Elek autográf ajándékozási soraival (Jankának). Fakeretben. 45,5x83,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
Szege Sándor (1883-1945): 2 fillér és 10 fillér érmék tervei, össz. 2 db, 1926. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Lap alján fotókkal az érmékkel. d. 9,5 cm.
10039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Jankovics Marcell (1941-2021): Az Ember tragédiája c. rajzfilmből származó eredeti kézzel rajzolt figura. Vegyes technika, műanyag film. Jelzés nélkül. Animációtörténeti kuriózum. 26x34 cm
10040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75
Minimális ajánlat:
38 000 Ft
38 000 44 000 50 000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Társaság. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 35x38 cm
10041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Huszti (Huszthy) Árpád (1933-): Kárpátalján. Olaj, vászon. Jelzett. 49x61 cm. Fakeretben.
10042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Mokos József (1892-1972): Csabai táj (Békéscsaba), 1949. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50x59,5 cm.
10043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Simay Imre (1874-1955): Tragoedia feminae (erotikus rajz), 1897. Ceruza, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. Foltos. Karton sérült. 22,5x32 cm
10044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
10045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
Pázmán József (1910-1991): Táj gémeskúttal. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
10046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Oskar Kokoschka (1886-1980): Kätje Richter portréja. Litográfia, papír. Jelzett a litográfián. Üvegezett fakeretben. 26,5x19,5 cm
10047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események