Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/517-Festmeny-grafika-plakat-ex-libris-arveres/521.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~8/Feher-Laszlo-1953-Tanc-2011-Szitanyomat-papir-jelzett-szamozott-4580-lap-aljan-Feher~II3494744
Licitálok: 180 000 200 000 240 000 Belépés
3494744
521
180000
Kikiáltási ár:
180 000 Ft 487,80 EUR , 562,50 USD
Minimális ajánlat: 180 000 Ft
Leírás: Fehér László (1953-): Tánc, 2011. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/80), lap alján Fehér László autográf ajándékozási soraival Kocsis András Sándor könyvkiadó, 1997-től 2021-ig a Kossuth Kiadó elnök vezérigazgatója részére. Üvegezett fakeretben. 56x77 cm.
: rad
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft