Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakol... https://www.darabanth.com/hu/517-Festmeny-grafika-plakat-ex-libris-arveres/521.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~8/Makoldy-Jozsef-1890-1957-Vamossy-Zoltan-1868-1953-orvos-farmakologus-egyetemi-tanar-~II3377460
Licitálok: 2 800 3 200 3 800 Belépés
3377460
10479
521
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,05 EUR , 8,13 USD
Minimális ajánlat: 2 800 Ft
Leírás: Makoldy József (1890-1957): Vámossy Zoltán (1868-1953) orvos, farmakológus, egyetemi tanár, lapszerkesztő, a Magyar Tudományos Akadémia levelező tagjának portréja, 1925. Litográfia, papír, jelzett a metszeten. 18x11 cm
: ekb
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft