Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3363205
10957
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Sikeres erőfeszítés. Tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 23,5x15 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3361561
10958
521
Jelzés nélkül: Szentendre, Fej II. Vegyes technika, üveg applikáció, fa, fakeretben, 29,5x20,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3446392
10959
521
5500
Jelzés nélkül: Színes enteriőr ülő alakkal. Olaj, farost. Sarkaiban apró sérülésekkel. 60x50 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3446383
10960
521
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, farost. Jobb alsó sarkában apró felületi sérüléssel. 60x40 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3053234
10961
521
2200
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, vászon. 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3326363
10962
521
Jelzés nélkül: Színes táj. Akvarell, papír. Hátoldalán paszpartuzás nyomaival. 33x47,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3433337
10963
521
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, farost. Fakeretben, 33×43 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
2966593
10964
521
11000
Jelzés nélkül: Szürrealista hölgy portré. Olaj, műanyag lemez. Dekoratív, üvegezett, sarakiban kissé sérült fakeretben, d: 21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3443657
10965
521
Jelzés nélkül: Szürreális táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50×47 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3490059
10966
521
Jelzés nélkül: Városrészlet csatornával. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 39×25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3257456
10967
521
900
Jelzés nélkül: Vigyázat harap (karikatúra v. illusztráció). Ceruza, papír, 23x15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3432473
10968
521
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x29,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események