Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül: Sikeres erőfeszítés. Tus, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 23,5x15 cm.
10957.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Szentendre, Fej II. Vegyes technika, üveg applikáció, fa, fakeretben, 29,5x20,5 cm
10958.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül: Színes enteriőr ülő alakkal. Olaj, farost. Sarkaiban apró sérülésekkel. 60x50 cm.
10959.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, farost. Jobb alsó sarkában apró felületi sérüléssel. 60x40 cm.
10960.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Színes portré. Olaj, vászon. 50x40 cm
10961.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Jelzés nélkül: Színes táj. Akvarell, papír. Hátoldalán paszpartuzás nyomaival. 33x47,5 cm.
10962.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, farost. Fakeretben, 33×43 cm.
10963.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
10964.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Jelzés nélkül: Szürreális táj. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 50×47 cm.
10965.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Jelzés nélkül: Városrészlet csatornával. Akvarell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 39×25,5 cm
10966.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül: Vigyázat harap (karikatúra v. illusztráció). Ceruza, papír, 23x15 cm
10967.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Jelzés nélkül: Vitorlás. Olaj, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 40x29,5 cm
10968.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események