Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3177998
10945
521
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Lány rózsák közt. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 36x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3445043
10946
521
Jelzés nélkül: Liszt requiem. Olaj, papír. Papírra kasírozva. 59,5×42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3465948
10947
521
Jelzés nélkül: Ló. Tus, papír, üvegezett fakeretben. 42,5x30 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3472351
10948
521
Jelzés nélkül: Marylin. Olaj, vászon. 50x59,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3361690
10949
521
Jelzés nélkül: Mátyás-templom, Budapest. Szitanyomat, papír. Lapszéli elszíneződésekkel. 30x21,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3350218
10950
521
Jelzés nélkül: Napfényes udvar. Olaj, karton, dekoratív fakeretben. 37x57 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3444957
10951
521
Jelzés nélkül: Nó-maszkok. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 17×26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3474327
10952
521
Jelzés nélkül: Női akt. Akvarell, tus, papír. Foltos. Lap alja vágott. 37x26cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3444954
10953
521
Jelzés nélkül: Palóc duda, nógrádi dudás, verbuválás. Tus, toll, hártyapapír, lap széle vágott, 13×33 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3431282
10954
521
8500
Jelzés nélkül: Péterváradi erőd. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 24×35 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 500 Ft
8 500 10 000 11 000
3080069
10955
521
Jelzés nélkül: Pipázó. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben, 17,5×11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3445059
10956
521
3800
Jelzés nélkül: Repülő paripa (ló). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 43×61 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események