Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3391286
11005
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
NA jelzéssel: Színes formák. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva, 40×50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3403963
11006
521
Oko jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 25x32,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3474348
11007
521
Olvashatatlan (Barcsay?) jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Olaj, rétegelt falemez. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 12,5x57 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3053177
11008
521
Olvashatatlan (Csömöri?) jelzéssel: Zöldellő táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 42x28,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3451661
11009
521
3400
Olvashatatlan (Gréb?) jelzéssel: Veres patak, arany zuzda, 1933. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 13,5x8,5 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
3391268
11010
521
Olvashatatlan (Keresztessy?) jelzéssel: Verőce, 1964. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x40,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3272594
11011
521
Olvashatatlan (Nagy?) jelzéssel: Pár (női hátakt). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (71/100), üvegezett fakeretben, 40×30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
3344194
11012
521
3800
Olvashatatlan (Oracra?) jelzéssel: Társaság. Olaj, vászon. Fakeretben. 36x54,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3411242
11013
521
5500
Olvashatatlan (S. M?) jelzéssel: Tórával táncoló rabbi. Nyomat, selyem. Hátoldalán Manor Gallery, Izrael eredetiségigazolásával. Üvegezett keretben. 36,5x25 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
3142953
11014
521
9500
Olvashatatlan (Somogyi?) jelzéssel: Kisvárosi utca (Szentendre?). Olaj, farost, fakeretben. 50x68,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3361531
11015
521
3800
Olvashatatlan jelzéssel (?): Bivalyok. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3414929
11016
521
Olvashatatlan jelzéssel (Antal Frigyesné Waldbauer Ilona?): Őszi táj. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. 24x32,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események