Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

NA jelzéssel: Színes formák. Olaj, vászon. Kartonra kasírozva, 40×50 cm
11005.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Oko jelzéssel: Jelenet. Vegyes technika, papír, üvegezett fakeretben, 25x32,5 cm
11006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan (Barcsay?) jelzéssel: Geometrikus kompozíció. Olaj, rétegelt falemez. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 12,5x57 cm
11007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan (Csömöri?) jelzéssel: Zöldellő táj. Pasztell, papír, üvegezett fakeretben. 42x28,5 cm
11008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan (Gréb?) jelzéssel: Veres patak, arany zuzda, 1933. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 13,5x8,5 cm.
11009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan (Keresztessy?) jelzéssel: Verőce, 1964. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 29x40,5 cm
11010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan (Nagy?) jelzéssel: Pár (női hátakt). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (71/100), üvegezett fakeretben, 40×30 cm
11011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Olvashatatlan (Oracra?) jelzéssel: Társaság. Olaj, vászon. Fakeretben. 36x54,5 cm
11012.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan (S. M?) jelzéssel: Tórával táncoló rabbi. Nyomat, selyem. Hátoldalán Manor Gallery, Izrael eredetiségigazolásával. Üvegezett keretben. 36,5x25 cm
11013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19
Minimális ajánlat:
5 500 Ft
5 500 6 500 7 500
11014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel (?): Bivalyok. Olaj, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 30x21 cm
11015.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel (Antal Frigyesné Waldbauer Ilona?): Őszi táj. Kréta, papír. Üvegezett fakeretben. 24x32,5 cm
11016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események