Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

11065.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Olvashatatlan jelzéssel: Mesevilág, 1989. Tus, papír. Paszpartu széle sérült. 51,5×36 cm
11066.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Mesterházi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11067.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Metamorfózis. Vegyes technika, nyomat, papír, 15x42 cm, üvegezett fakeretben.
11068.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Ő. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 8×27,5 cm
11069.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, Fontaine Moli?re (Moliere-kút), 1924. Rézkarc, papír. Számozott (7/25). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 17,5×23 cm
11070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VII, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm
11071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VIII, 1987. Monotípia, papír. 28,5x45 cm
11072.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis XI, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm
11073.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, farost. 50×36 cm.
11074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Röpülj páva, 1989. Tus, ceruza, papír. Paszpartu széle sérült. 46×25,5 cm
11075.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga-vörös-kék billiárd, 1995. Színes rézkarc, papír. Lapszéli elszíneződésekkel. 18,5x29 cm
11076.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események