Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3238549
11065
521
11000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Menyecske és a horgász. Olaj, fa. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5×42,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
3445031
11066
521
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Mesevilág, 1989. Tus, papír. Paszpartu széle sérült. 51,5×36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3401312
11067
521
Olvashatatlan jelzéssel: Mesterházi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3361669
11068
521
Olvashatatlan jelzéssel: Metamorfózis. Vegyes technika, nyomat, papír, 15x42 cm, üvegezett fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3455514
11069
521
Olvashatatlan jelzéssel: Nagy Ő. Tus, papír. Üvegezett fakeretben, 8×27,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3448930
11070
521
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs, Fontaine Moli?re (Moliere-kút), 1924. Rézkarc, papír. Számozott (7/25). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 17,5×23 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3411783
11071
521
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VII, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3411771
11072
521
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis VIII, 1987. Monotípia, papír. 28,5x45 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3411774
11073
521
Olvashatatlan jelzéssel: Pszichoanalízis XI, 1987. Monotípia, papír. 28x42 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3443625
11074
521
Olvashatatlan jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, farost. 50×36 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3445029
11075
521
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Röpülj páva, 1989. Tus, ceruza, papír. Paszpartu széle sérült. 46×25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3474326
11076
521
Olvashatatlan jelzéssel: Sárga-vörös-kék billiárd, 1995. Színes rézkarc, papír. Lapszéli elszíneződésekkel. 18,5x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események