Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3489351
11077
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 38x28 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3451750
11078
521
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, Hadnagy u. Vegyes technika, selyem, 13x8 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3258405
11079
521
900
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír, lap széle kissé foltos, 17,5×12 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
3361514
11080
521
19000
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás, 1975. Olaj, farost. Kissé sérült. laza fakeretben. 60x60 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
3472353
11081
521
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoló pár. Olaj, karton. 34,5x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
3450024
11082
521
Olvashatatlan jelzéssel: Táncosok (női aktok). Vegyes technika, fa. Fakeretben. 29x31,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3401314
11083
521
Olvashatatlan jelzéssel: Tavasi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3490046
11084
521
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Ázásnyommal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56×36 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3433632
11085
521
Olvashatatlan jelzéssel: The way, der Sonne entgegen. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 20×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3465497
11086
521
Olvashatatlan jelzéssel: Titokzatos formák (olvashatatlan címmel). Litográfia, papír. Számozott (10/4). 36x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
3446467
11087
521
Olvashatatlan jelzéssel: Toborzógyűlés a Kiskunságban, 1919-ben. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3401290
11088
521
Olvashatatlan jelzéssel: Velinszky László portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események