Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Sétálók. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 38x28 cm
11077.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán, Hadnagy u. Vegyes technika, selyem, 13x8 cm.
11078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet. Rézkarc, papír, lap széle kissé foltos, 17,5×12 cm
11079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás, 1975. Olaj, farost. Kissé sérült. laza fakeretben. 60x60 cm.
11080.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan jelzéssel: Táncoló pár. Olaj, karton. 34,5x26 cm
11081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Olvashatatlan jelzéssel: Táncosok (női aktok). Vegyes technika, fa. Fakeretben. 29x31,5 cm
11082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Tavasi Lajos portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11083.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Téli táj. Akvarell, papír. Ázásnyommal. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56×36 cm
11084.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: The way, der Sonne entgegen. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 20×14 cm
11085.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Olvashatatlan jelzéssel: Titokzatos formák (olvashatatlan címmel). Litográfia, papír. Számozott (10/4). 36x26 cm
11086.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Olvashatatlan jelzéssel: Toborzógyűlés a Kiskunságban, 1919-ben. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39,5 cm
11087.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Velinszky László portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11088.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események