Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Olvashatatlan jelzéssel (Gazdag Péter?): Társaság. 30x59 cm
11017.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Olvashatatlan jelzéssel (Gy. Molnár István?): Eötvös József portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11018.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel (vagy jelzés nélkül?): Efezus (Epheszosz). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 39x60 cm
11019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel (XXI. sz. eleje): Vár a hegyek között. Olaj, vászon. 60x80 cm.
11020.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően román művész: Metamorfózis. Litográfia, papír. III/IV számozással. 40,5x29,5 cm
11021.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Olvashatatlan jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Vihar készülőben. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19,5×26,5 cm
11022.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Graz környéki táj kirándulókkal. Akvarell, papír. 24x16 cm.
11023.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. 17x25 cm.
11024.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63
Minimális ajánlat:
3 400 Ft
3 400 4 000 4 600
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Virágszedő gyerekek. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28x41,5 cm
11025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: 3 db linómetszet, papír. 21×15 és 26,5x21,5 cm méretekben.
11026.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: 890407, 1989. Monotípia, karton. 35x50 cm
11027.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Olvashatatlan jelzéssel: Aranyló. Kréta, bőr (festett bőrkép). Üvegezett fa keretben, alján plaketten "Iván '60., a Szabad Tér Színház munkatársaitól." Hátoldalán címkén a mű címével feliratozott. 26x18,5 cm
11028.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események