Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3401369
11029
521
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Bródy Imre portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3411445
11030
521
Olvashatatlan jelzéssel: Budakeszi, akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 40x58 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3344081
11031
521
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Copfos lány arcképe, 1920-as évek. Pasztell, papír. 32x27 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3102541
11032
521
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
3474315
11033
521
Olvashatatlan jelzéssel: Csőtisztítás. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. 18x25,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3397999
11034
521
Olvashatatlan jelzéssel: Dali. Akril, vászon. 50x40 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3432481
11035
521
Olvashatatlan jelzéssel: Dombos táj, 1967. Vegyes technika, papír. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x49 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
3484711
11036
521
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus táj. Olaj, vászon, javított, 40×60 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3410083
11037
521
Olvashatatlan jelzéssel: Elegáns úr portréja, 1939. Ceruza, papír. Kissé foltos. Gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadásokkal. 25×17 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3474314
11038
521
Olvashatatlan jelzéssel: Első torziós inga mérés 18911-ben a Sághegyen. Rézkarc, papír. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 18x26 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3489480
11039
521
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Emlékezés. Tus, papír, üvegezett fakeretben, 28×14 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
3380220
11040
521
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon, javított. 50x60 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események