Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Olvashatatlan jelzéssel: Bródy Imre portréja. Rézkarc, papír, jelzett. 39,5×29 cm
11029.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Budakeszi, akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 40x58 cm
11030.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Copfos lány arcképe, 1920-as évek. Pasztell, papír. 32x27 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben.
11031.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív fakeretben. 70x50 cm
11032.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csőtisztítás. Rézkarc, papír. Lap széle kissé foltos. 18x25,5 cm
11033.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Dali. Akril, vászon. 50x40 cm
11034.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Dombos táj, 1967. Vegyes technika, papír. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31,5x49 cm
11035.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Olvashatatlan jelzéssel: Egzotikus táj. Olaj, vászon, javított, 40×60 cm
11036.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Elegáns úr portréja, 1939. Ceruza, papír. Kissé foltos. Gyűrődésekkel, lapszéli apró szakadásokkal. 25×17 cm.
11037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Olvashatatlan jelzéssel: Első torziós inga mérés 18911-ben a Sághegyen. Rézkarc, papír. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 18x26 cm
11038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Olvashatatlan jelzéssel: Emlékezés. Tus, papír, üvegezett fakeretben, 28×14 cm
11039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége. Olaj, vászon, javított. 50x60 cm.
11040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események