Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül: Vízparti táj. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 33x47 cm.
10969.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Ülő női akt. Akvarell, papír. Lapszéli apró sérülésekkel. 61×43 cm
10970.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
Jelzés nélkül: Zenekar. Nyomat, papír. Üvegezett fakeretben, foltos paszpartuval. 15×6,5 cm.
10971.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Jelzés nélkül: Zugligeti panoráma, 1973. Akvarell, papír. Lap szélén paszpartuzás nyomaival. 26×36,5 cm
10972.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Kaeser vagy Kaiser jelzéssel: Párizs, Sacré Coeur. Rézkarc, papír, lap széle sérült. 13,5x9,5 cm
10973.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Kassák Lajos (1887-1967): Geometrikus kompozíció. Nyomat, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 13,5×9,5 cm
10974.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Király jelzéssel: Hegyvidéki táj. Tempera, karton. Szélén kissé sérült. 42x29,5 cm
10975.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Korga jelzéssel: Női aktok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír. Lap egyik sarkában apró sérüléssel. 61x42,5 cm
10976.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 600 Ft
3 600 4 200 5 000
10977.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
10978.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Kremper Antal jelzéssel: Kalapos, tus, papír, 14x10
10979.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Kühl jelzéssel (Anna Kühl?), XX. sz. eleje: Vitorlások. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 25x35 cm
10980.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események