Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Előkelő úr portréja. Olaj, vászon. Antik, kissé sérült fakeretben. 44,5x37 cm.
10777.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Molnár jelzéssel: Házibuli (cím nélkül), 1976. Olaj, vászon. Fakeretben. 70x50 cm.
10778.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 43×40 cm
10779.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Edit jelzéssel: Női szürrealista portré. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben, 40×30 cm
10780.

Licitálható
Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Makkai jelzéssel (M. Makkai Piroska?): Őszi táj. Olaj, farost. Fakeretben. 40,5x56,5 cm
10781.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan (A Siola?) jelzéssel , XIX. sz. második fele: Portré. Olaj,vászon. Hátoldalán Société de Peinture Parisienne Vienne raglapjával. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36×29,5 cm
10782.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Olvashatatlan jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 50×40 cm
10783.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Olvashatatlan jelzéssel: Jelenet. Szén, papír. Fakeretben, 37×45 cm
10784.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül: Női és férfi aktok. Akvarell, papír, 40×59 cm
10785.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Körmeneti zászlók, Nyugat-Magyarország, 5 db. Olaj, vászon. Egyik kétoldalas. Vakráma nélkül. Sérült (festéklepergésekkel). 50×40 cm körüli méretekben.
10786.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
Sajó jelzéssel: Városka látképe alakokkal, 1918. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 57,5*45 cm. Dekoratív fakeretben.
10787.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Jelzés nélkül (Kenedi Kern Andor?): Art deco női akt. Olaj, vászon. 60x50 cm
10788.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események