Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10782.
Olvashatatlan (A Siola?) jelzéssel , XIX. sz. második fele: Portré. Olaj,vászon. Hátoldalán Société de Peinture Parisienne Vienne raglapjával. Kissé sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 36×29,5 cm
10786.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Körmeneti zászlók, Nyugat-Magyarország, 5 db. Olaj, vászon. Egyik kétoldalas. Vakráma nélkül. Sérült (festéklepergésekkel). 50×40 cm körüli méretekben.
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
Aktuális híreink
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig
Licitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Nyitvatartás: H-CS: 12-17