Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül: Olvasó kislány portréja. Olaj, farost. 60x40 cm
10837.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan jelzéssel: Pénz. Szitanyomat, kollázs (tarokk kártya), papír, üvegezett fakeretben, 27×20 cm
10838.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel: Levél. Szitanyomat, kollázs (tarokk kártya), papír, üvegezett fakeretben, 27×20 cm
10839.

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44
Minimális ajánlat:
7 500 Ft
7 500 9 000 10 000
Olvashatatlan jelzéssel (...János), működött a XX. sz. második felében: Madonna keresztje, 1986. Linómetszet, papír, üvegezett fakeretben, 33×27,5 cm
10840.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 70x100 cm
10841.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XXI. sz. eleje: Geometrikus kompozíció, olaj, vászon. 100x80 cm
10842.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz eleje: Gesztusok. Vegyes technika, fa. 60x50 cm
10843.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Jelzés nélkül: Lóverseny. Szitanyomat. Vászon. Vakráma nélkül. 68x170 cm.
10844.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Olvashatatlan (Buda...?) jelzéssel: Szürrealista portré. Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 42,5x29 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10845.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jelzés nélkül, feltehetően Istokovits Kálmán alkotása, 2 db rajz: Budapest, a széttört Ferenc József híd, jégzajlás a Dunán, 1946. január 12. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 11x15,5 (x2) cm.
10846.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Nagy J jelzéssel, feltehetően erdélyi magyar festő: Nyárádselyei református templom, 1995. Olaj, vászon. Apró sérüléssel (benyomódással). Fakeretben. 55x38 cm
10847.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Merengő. Olaj, vászon. Kissé sérült. 64×51 cm
10848.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események