Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. eleje: Férfi hegedűvel (műteremben, festményekkel). Olaj, vászon. Sérült. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 31x29 cm
10825.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Égig érő fa. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm
10826.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet hegedűvel, 1943. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 68,5x79 cm.
10827.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Jelzés nélkül: Fiatal katona portréja, 1880. Akvarell, papír. Hátoldalán "Vienne le 9. Novembre, 1880". Üvegezett fakeretben, 8,5×6 cm
10828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Kutyasétáltatás. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 31,5x24 cm
10829.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Jelzés nélkül: Virágzó park. Olaj, karton. Szélein kissé sérült. 47x57cm. Üvegezett, antik, sérült fakeretben.
10830.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Olvashatatlan jelzéssel (Arató István?): Táj. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 23,5×29 cm.
10831.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Komlódi jelzéssel: Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, 62×40,5 cm
10832.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Mattis jelzéssel (ifj. Mattis-Teutsch János?): Vízparti táj. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37,5x54,5 cm
10833.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Balkányi-Balogh jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 51x40,5 cm
10834.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Ács M jelzéssel, XX. sz. első fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kartonon. 49x39 cm
10835.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
Jelzés nélkül (ifj. Mattis-Teutsch János?): Táj. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 15x10 cm
10836.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események