Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 357
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3473913
10825
521
28000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. eleje: Férfi hegedűvel (műteremben, festményekkel). Olaj, vászon. Sérült. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. 31x29 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3474113
10826
521
24000
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Égig érő fa. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben. 45x34 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3465020
10827
521
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet hegedűvel, 1943. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 68,5x79 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3474018
10828
521
Jelzés nélkül: Fiatal katona portréja, 1880. Akvarell, papír. Hátoldalán "Vienne le 9. Novembre, 1880". Üvegezett fakeretben, 8,5×6 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3474343
10829
521
15000
Jelzés nélkül, XX. sz. magyar festő: Kutyasétáltatás. Olaj, vászon. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Üvegezett, kopott fakeretben. 31,5x24 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
3465675
10830
521
Jelzés nélkül: Virágzó park. Olaj, karton. Szélein kissé sérült. 47x57cm. Üvegezett, antik, sérült fakeretben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3465869
10831
521
Olvashatatlan jelzéssel (Arató István?): Táj. Olaj, karton, üvegezett fakeretben, 23,5×29 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
3455751
10832
521
Komlódi jelzéssel: Geometrikus kompozíció (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, 62×40,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3446060
10833
521
Mattis jelzéssel (ifj. Mattis-Teutsch János?): Vízparti táj. Szén, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 37,5x54,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
3446050
10834
521
Balkányi-Balogh jelzéssel: Virágok. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 51x40,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
3444344
10835
521
9500
Ács M jelzéssel, XX. sz. első fele: Fiatal hölgy portréja. Olaj, vászon, kartonon. 49x39 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 500 Ft
9 500 11 000 13 000
3446062
10836
521
Jelzés nélkül (ifj. Mattis-Teutsch János?): Táj. Szén, papír. Üvegezett fakeretben, 15x10 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:10
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események