Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

Jelzés nélkül, feltehetően német vagy észak-európai festő: Halászok vitorlással, 1877. Olaj, vászon. Szélein kissé kopott. 26,5x32,5 cm
10801.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
19 000 Ft
19 000 22 000 26 000
Olvashatatlan vagy BV jelzéssel vagy jelzés nélkül, 7 db mű: Erotikus jelenetek. Vegyes technika, üveg (Hinterglasmalerei). 16,5x12 cm
10802.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a tengeren. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben. 40×60 cm
10803.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Csendélet. Olaj, vászon.Sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 32,5x40,5 cm
10804.

Licitálható
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00
Minimális ajánlat:
16 000 Ft
16 000 19 000 22 000
Jelzés nélkül, XX. sz. közepe: Csendélet. Olaj, farost, kissé sérült, 76,5×51 cm
10805.

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
Minimális ajánlat:
15 000 Ft
15 000 18 000 20 000
Olvashatatlan jelzéssel: St. Michael. Ceruza, kréta, papír. Paszpartuban. 35x24,5 cm
10806.

Licitálható
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38
Minimális ajánlat:
11 000 Ft
11 000 13 000 15 000
Jelzés nélkül: Kalapos lány. Tus, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 28×17,5 cm
10807.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Jelzés nélkül: Hajó a tengeren. Olaj, karton. Kissé sérült. 47,5x63 cm. Dekoratív, sérült fakeretben
10808.

Licitálható
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
Minimális ajánlat:
14 000 Ft
14 000 16 000 19 000
Olvashatatlan jelzéssel: Zöldellő táj, 1940. Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben. 48x61 cm.
10809.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Olvashatatlan jelzéssel: Lovas a viharban, 1946. Ceruza, papír. 10x14,5 cm
10810.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Olvashatatlan (Thieme?) jelzéssel: Fiatal hölgy portréja, 1855 (biedermeier szépség). Olaj, vászon. Antik, korabeli, kissé sérült fakeretben. 54x42 cm
10811.

Licitálható
Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50
Minimális ajánlat:
180 000 Ft
180 000 200 000 240 000
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége, feltehetően osztrák festő: Kisfiú kalapban (késő biedermeier portré). Olaj, fatábla, hátoldalán A. Ebeseder bécsi művészellátó feliratával és Kovács Dezső műgyűjtő, műkereskedő töredékes hagyatéki bélyegzővel. Apró felületi sérülésekkel, fatábla kissé hajlott. 32x25,5 cm
10812.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00
Minimális ajánlat:
120 000 Ft
120 000 140 000 160 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események