Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 357

TM jelzéssel: Hálójavítók. Vegyes technika, papír. 23x33 cm. Üvegezett fakeretben.
11125.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
TM jelzéssel: Pár. Pasztell, papír. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
11126.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Tóth jelzéssel: Hajóállomás. Tempera, papír. Paszpartuban. 34x49,5 cm
11127.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Vagyóczky Károly (1941-): René Descartes portréja. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, 39×28,5 cm
11128.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Varga Ferenc jelzéssel: Mi újság (Pestszenterzsébet, 1942). Akvarell, papír, lapszéli apró sérüléssel és foltokkal, 39,5×29,5 cm
11129.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Varga I jelzéssel: Menyecske. Olaj, karton, szélén kissé sérült. 35x25 cm
11130.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000
Vermes jelzéssel, XX. sz. eleje: Budapesti utca magyar lobogókkal. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 24×32 cm
11131.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Vincent H jelzéssel: Vaddisznó. Olaj, farost. Fakeretben. 40×50 cm
11132.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
Minimális ajánlat:
9 000 Ft
9 000 10 000 12 000
Wéber jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Sérült. Keretben. 30x60 cm
11133.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Minimális ajánlat:
8 000 Ft
8 000 9 500 11 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:10

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól a Paulay Ede utcában
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

Nyitvatartás: H-CS: 12-17

  Események